DIRECT CONTACT

020 – 555 5961

Stel je vraag

App je vraag

Zoek op school

Wijklocaties
Chat direct online
Het Ouder- en Kindteams is altijd dichtbij: in de wijk en op school

 

In de wijk

Zoek jouw Ouder- en Kindteam voor de openingstijden, inloopspreekuur voor wegen en het cursusaanbod:

  • ga hieronder naar het tabblad ‘bij jou in de wijk’
  • tik je postcode in, ook de letters. Het moet een postcode in Amsterdam zijn

 

Op school

Wil je contact met de ouder- en kindadviseur die aan school verbonden is, of de jeugdadviseur op het MBO?

  • ga hieronder naar het tabblad ‘op school’
  • zoek jouw school door de eerste letter(s) in te tikken
  • het team verschijnt dat aan deze school verbonden is. Vraag per e-mail de gegevens van de betreffende ouder- en kindadviseur of jeugdadviseur

Ouder- en Kindteam

bij jou in de wijk

Ouder- en Kindteam

op school
Type je postcode in het veld en jouw team is gevonden

Vul je postcode in en klik op Zoek team.
Bijlmer CentrumBijlmer OostBos en LommerBuitenveldert & ZuidasCentrum OostCentrum WestDe Aker & Nieuw-slotenDe PijpGaasperdam DriemondGeuzenveld SlotermeerGeuzenveld SlotermeerIJburg & ZeeburgereilandIndische Buurt & Oostelijk HavengebiedNoord OostNoord WestOsdorpOud NoordOud-OostWatergraafsmeerOud WestOud WestSlotervaartWesterparkZuid
Selecteer de eerste letter van de naam van de school
10e Mont.School De Meidoorn
12e Mont.School De Stern
14e Mont.School De Jordaan (Elandsstraat 42)
14e Mont.School De Jordaan (Elandsstraat 99)
15e Mont.School Maas en Waal
16e Mont.School Gaasperdam
1e Kath. Mont.School De Regenboog
1e Mont.School De Wielewaal
2e Daltonschool Pieter Bakkum
2e Mont.School Het Winterkoninkje (Hasebroekstraat)
2e Mont.School Het Winterkoninkje (J.P Heijenstraat)
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
4e Mont.School De Pinksterbloem
5e Mont.School Watergraafsmeer (Herschelstraat)
6e Mont.School Anne Frank
7e Mont. School
8e Mont.School Zeeburg (Borneokade)
8e Mont.School Zeeburg (C. van Eesterenlaan)
9e Mont.School De Scholekster
ABBS De Zuiderzee
ABBS Elzenhagen
Admiraal de Ruyterschool
Al Wafa (Buskenblaserstraat)
Al Wafa (Harry Koningsbergerstraat)
Alexander Roozendaalschool
Altra College Amsterbaken (Transformatorweg)
Altra College Bascule (SVO)
Altra College Bascule (Tafelbergweg)
Altra College Bleichrodt (HAVO/VWO)
Altra College Centrum (VSO)
Altra College De Koppeling (Tafelbergweg)
Altra College Noord (Purmerweg)
Altra College School2Care (Johan Braakienshof)
Altra College Zuidoost (Kortvoort)
As-Siddieqschool (Cornelis Dirkzstraat 1056TR)
As-Siddieqschool (Noord 1024XJ)
As-Siddieqschool (West 1057ZW)
As-Siddieqschool (Zeeburg 1095HW)
As-Soeffah
Asvo
Barlaeus Gymnasium
Basisschool Cosmicus
Basisschool De Kinderboom
Basisschool Het wespennest
Basisschool Mobiel (Mijehof)
Basisschool Mobiel (Reigersbos)
Basisschool Noordmans
Basisschool Oostelijke Eilanden
Basisschool Tijl Uilenspiegel
Basisschool Witte Tulp
Bataviaschool
Berlage Lyceum
Bijlmerhorst
Bindelmeer College
Bisschop Huibersschool
BO Amsterdam International Community School (AICS)
Brede School Annie M.G. Schmidt
Brede School De Kinkerbuurt
Brede School De Spaarndammerhout
Brede School Fiep Westendorp
Brede School Zeeheldenbuurt
Bredero Beroepscollege (Meeuwenlaan)
Bredero Lyceum (Buiksloterweg)
Bredero MAVO (Gare du Nord)
Buikslotermeer
Buitenveldertse Mont.School
Burgemeester De Vlugtschool
Caland 2
Calandlyceum
Calvijn met Junior College
Capabel MBO College
Cartesius Lyceum
CBS De Driemaster
Cheider
Cheider
Clusius College Amsterdam
Comenius Lyceum
Community Center Einstein
Cornelis Jetses
Cornelis Vrij
Coronelschool
Cresendo
CS Buitenveldert
Cygnus Gymnasium
Daltonschool Neptunus
Daltonschool De Meer
Daltonschool Nellestein
Damstede
De Achthoek (Baron G.A. Tindalplein)
De Achthoek (Oostelijke Handelskade)
De Achtsprong
De Amsterdamsche School
De Amsterdamse Mont.School (Willem Witsenstraat)
De Apollo
De Archipel
De Ark (Amsterdam)
De Avonturijn
De Blauwe Lijn
De Bonkelaar
De Boomgaard
De Botteloef
De Brink
De Bron
De Capelle
De Catamaran (Bentinckstraat)
De Catamaran (Rombout Hogerbeetsstraat)
De Dapperschool
De Gerhardschool
De Heldringschool SO (Bosrankstraat)
De Ichthusschool
De IJsbreker
De Insulinde
De Kleine Kapitein
De Kleine Reus
De Kraal
De Krijtmolen
De Meer College (Lavoisierstraat)
De Meer College (Radioweg)
De Morgenster
De Mr G.T.J. de Jonghschool
De Nautilus
De Nieuwe Internationale School Esprit PO
De Nieuwe Internationale School Esprit VO
De Nieuwe School (VO)
De Noteboomschool
De Notenkraker
De Odyssee
De Osdorpse Mont. School
De Pool
De Poseidon
De Prof. Dr. H. Kraemerschool
De Rivieren
De Rosa
De Rozemarn
De Saffier
De Satelliet
De Schakel (Amsterdam)
De Springstok
De Ster
De Tamboerijn
De Valentijnschool
De Van Koetsveldschool
De Vier Windstreken
De Vijf Sterren
De Visserschool
De Vlinderboom
De Voorsprong
De Waaier
De Waterkant
De Witte Olifant
De Zevensprong
Dongeschool
Dr. E. Boekmanschool
Ecole Francaise D'Amsterdam
Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind
El Amien II (van Gentstraat)
El Amien II (Wiltzanghlaan)
El Kadisia
El-Amien I (Saaftingestraat)
Elisabeth Paulusschool
Elout
Europaschool
Flevoparkschool
Fons Vitae Lyceum
Fons Vitae Lyceum
GBS Veerkracht
Geert Groote College Amsterdam
Geert Groote I
Geert Groote II
Gerrit van der Veen College
Goeman Borgesiusschool
Havo de Hof
Hervormd Lyceum West
Hervormd Lyceum Zuid
Het 4e Gymnasium
Het Amsterdams Lyceum
Het Bovenland
Het Gein
Het Hogelant College
Het Huygens college
Het Podium
Het Sweelinck College
Het Vogelnest
Het Zuiderlicht College
Hildebrand van Loonschool
HMC MBO Vakschool
Hogeschool Tio (MBO-HBO)
Holendrecht
Hubertus & Berkhoff, De Culinaire Vakschool
Hyperion Lyceum
IJburg College 1
IJburg College 2
IJdoornschool
IKC Noordrijk
IKC Zeeburgereiland
Immanuelschool
Instituut Schreuder
IVKO Montessori SGM Amsterdam
Jan Woudsmaschool
Japanse school of Amsterdam
Jenaplanschool Atlantis
Johannesschool
Joodse SGM Maimonides
Joop Westerweel School
KBS De Mijlpaal (Anderlechtlaan)
KBS De Mijlpaal (Westmallepad)
KBS De Springplank
KBS Het Koggeschip
KBS St. Henricus
KBS St. Rosa
Kindercampus Zuidas
Klaverblad
Knotwilg
Kolom Praktijkcollege De Dreef
Kolom Praktijkcollege Het Plein
Kolom Praktijkcollege Noord
Laterna Magica
Leonardo da Vinci
Linnaeusschool
Little Universe School
Lotusschool
Louis Bouwmeester
Luzac College Amsterdam
Luzac Lyceum Amsterdam
Marcanti college
Mediacollege Amsterdam MBO (Contactweg)
Mediacollege Amsterdam MBO (Dintelstraat)
Mediacollege Amsterdam VO (Dintelstraat)
Meridiaan College
Merkelbach
Mont.School Boven 't IJ
Mont.School de Amstel
Mont.School De Eilanden
Mont.School Steigereiland
Montessori Lyceum Amsterdam
Montessori SGM Amsterdam (Van Ostadestraat)
MSA Metis Montessori Lyceum (Mauritskade)
MSA Metis Montessori Lyceum (Voormalige Stadstimmertuin)
MSA Montessori College Oost (Polderweg)
Mundus College SO (Herman Poortstraat)
Mundus College VO (Burg. Hogguerstraat)
Mytylschool
Narcis-Queridoschool
Nelson Mandelaschool
Nicolaas Maes
OBS Aldoende
OBS Bijlmerdrie
OBS Bos en Lommer
OBS Corantijn
OBS De Burght
OBS De Globe
OBS De Horizon (Brenner)
OBS De Horizon (Pieter Calandlaan)
OBS De Kaap
OBS De Klimop
OBS De Piramide
OBS De Poolster
OBS De Punt
OBS De Roos
OBS De Toekomst
OBS De Vlaamse Reus
OBS De Weidevogel
OBS IJplein
OBS Jan Pieterszoon Coen (Balistraat)
OBS Jan Pieterszoon Coen (Bankastraat) (
OBS Multatuli
OBS Olympia
OBS Olympus
OBS Overhoeks
OBS Rosa Boekdrukker
OBS Slootermeer
OBS Theo Thijssen (Anjeliersstraat)
OBS Theo Thijssen (Palmstraat)
ODS De Zeppelin
Onze Toekomst
Onze Wereld
Open Schoolgemeenschap Bijlmer
Oranje Nassau School
Orion College Noord (Beijerlandstraat)
Orion College Noord (Wognummerplantsoen)
Orion College West (Eliasstraat)
Orion College West (Zekeringstraat)
Orion College Zuid
Orion College Zuid-Oost (Bijlmerdreef)
Oscar Carre
Over-Y College
PCBS De Wiltzangh
PCBS Dr. Ryk Kramer (Nassaukade)
PCBS Dr. Ryk Kramer (Van Oldenbarneveldtstr)
PCBS Frankendael (Hogeweg)
PCBS Frankendael (Von Liebigweg)
Peetersschool
Piet Hein (Amsterdam)
Pieter Jelles Troelstraschool
Pieter Nieuwland College
Polsstok
Praktijkcollege De Atlant
Pro Rege School
Prof. Dr. I.C. van Houteschool
Prof. Johan Huizingaschool
Professor H. Burgerschool
Professor Waterinkschool (Albardagracht)
Professor Waterinkschool (Amsteldijk)
Professor Waterinkschool (Kopjachtplein)
RKBS De Bienkorf
RKBS Mgr. Bekkers
ROC TOP Calvijn met Junior College MBO
ROC TOP De Amsterdamse Plus (Duinluststraat)
ROC TOP De Amsterdamse Plus (Passeerdersgracht)
ROC TOP De Boelelaan
ROC TOP De Donge (Dongestraat)
ROC TOP De Klencke
ROC TOP Hoofdvestiging (Vlaardingenlaan)
ROC TOP Laarderhoogtweg
ROC TOP MS Oslofjordweg
ROC TOP Sportacademie Amsterdam (Burgerweeshuispad)
ROC TOP Wibautcollege (Wibautstraat)
ROCvA College Zuid
ROCvA Jan de Bouvrie College (Ruysdaelstraat)
ROCvA Joke Smit College VAVO (R. Vinkeleskade )
ROCvA Luca Praktijkschool (VO Javaplantsoen)
ROCvA MBO College Centrum (Da Costastraat)
ROCvA MBO College Centrum (Elandsstraat)
ROCvA MBO College Noord (Gare du Nord)
ROCvA MBO College Noord (Meeuwenlaan)
ROCvA MBO College West (Laan van Spartaan)
ROCvA MBO College West (Naaldwijkstraat)
ROCvA MBO College Westpoort
ROCvA MBO College Zuidoost (Bestuur en diensten)
ROCvA MBO College Zuidoost (Fraylemaborg)
ROCvA Op Maat West (VMBO)
ROCvA Op Maat Zuidoost (Bijlmerdreef)
ROCvA Stelle College (Mr. Treublaan)
ROCvA Tobiasschool (VMBO)
ROCvA Westburg College (Schipluidenlaan)
Rosj Pina
Samenspel (Geerdinkhof)
Samenspel (Kantershof)
SBO De Driesprong
SBO De Hasselbraam
SBO De Kans
SBO Het Spectrum (Ijburg)
SBO Het Spectrum (James Wattstraat)
SBO Signis CLS (Jan Tooropstraat)
SBO Tobiasschool
SBO Universum
SBO Zuid St. Paulus
SBO-Zuid Meander
SG Reigersbos
Shri Laksmi
Signis ALS (Herman de Manstraat)
Signis ALS (Jan Sluijtersstraat)
Sint Barbaraschool
SO Alphons Laudy
Spinoza Lyceum
St. Antonius
St. Catharina School
St. Ignatiusgymnasium
St. Jan School
St. Jozefschool
St. Lidwinaschool (Linnaeushof)
St. Lidwinaschool (Ringdijk)
St. Lukasschool
St. Nicolaaslyceum
Steve Jobsschool De Ontplooiing
SVO Alphons Laudy
SVO Iedersland College
t Gouden Ei
The British School of Amsterdam (A. van Dijckstraat VO)
The British School of Amsterdam (J. van Eijckstraat)
Timotheusschool
Tweede Openluchtschool voor het Gezonde Kind
Twiskeschool
Tytylschool
Van Detschool
VISIO Onderwijs Amsterdam
VO Amsterdam International Community School (AICS)
Vossius Gymnasium
Vrijeschool Kairos
VSO De Heldringschool (Zuidelijke Wandelweg)
Watergraafmeersche schoolvereniging
Waterlantcollege IJdoorn
Wellantcollege VMBO Linnaeus
Wellantcollege VMBO Sloten
Wereldschool Amsterdam
Wereldwijs
Westerparkschool (Van Hallstraat)
Westerparkschool (Van Hogendorpplein)
Willemspark
Willibrordschool
Winford Stebo Amsterdam (BO)
Winford Stebo Amsterdam (VO)
Kies daarna een school om het team te vinden.